Craneway AS er leverandør av
kraner og løfteutstyr til
bygg/anlegg

og industri.

 

Craneway AS er forhandler for

Linden Comansa tårnkraner og

Vicario selvreisende kraner. Vi disponerer en leiepark på ca. 50 kraner fra Linden Comansa, Vicario, Potain og Liebherr.


Vi ble etablert 01.02.15, og eierne

har mer enn 35 års fartstid innenfor transport, entreprenør og kranvirksomhet.


Vi har høy kompetanse og kan levere mobilkraner tårnkraner og transport

fra samme leverandør.

 

Vi bidrar gjerne som rådgivere og diskusjonspartner for å finne de mest økonomiske og lønnsomme løsninger for deres prosjekt.


Vår avdeling Craneway Montasje AS er sertifisert som sakkyndig
virksomhet og vi setter HMS i
førersetet for vår virksomhet.

                  Vi er på Facebook    

VÅRT FIRMA:

  • Wix Facebook page

Her finner du oss:

Linden Comansa logo.png
Hæhre logo.png

SAMARBEIDSPARTNERE:

Vicario logo.png

Espen Jensen

Daglig leder

Tlf. 99240156

espen@craneway.no

 

Øystein Myhre

HMS og kvalitetsjef

Tlf. 91327488

myhre@towecrane.no

Jim Kenneth Døhl

Montør/servicetekniker 

Tomas Silden

Montør/servicetekniker 

Ersin Katanalp

Montør/servicetekniker

Susanne Sandtorv

Administrasjonssekretær

susanne@craneway.no

Jan Ståle Døhl

Salg og markedssjef

Tlf. 48017001

staale@craneway.no

 

Per Ola Strøm

Vedlikehold/logistikk

Tlf. 90114090

stroem@craneway.no

 

Tom Stende

Montør/servicetekniker

Riku Huilla

Montør/servicetekniker

Håvard Waagen

Montør/servicetekniker 

Bent Mikkelsen

Investor/konsulent

bent@craneway.no

Daniel Opheim 

Montør/servicetekniker

Salg/utleie

Tlf. 41862732

daniel@craneway.no

Bilde Geir Jensen.jpg

Geir Jensen

Servicesjef

Tlf. 91616214

geir@craneway.no

Tareq Daraghma

Montør/servicetekniker

Anders Døhl

Montør/servicetekniker 

Helge Hauso

Montør/servicetekniker

Albert Kristian Hæhre

Investor/konsulent

albert.kristian.haehre@akh.no

IMG_6741.JPG